Vítáme Vás na stránkách
Domova seniorů Mšeno 

kontakt:
Domov seniorů Mšeno, p.o.
Boleslavská 451
277 35 Mšeno
IČO: 86 59 53 51
e-mail: dsmseno@seznam.cz
 

 

Kde nás najdete (mapa)
 

 

 
 

foto

 

Motto :
" Pro všechny je na slunci místa dost, stačí, když si každý jenom trochu poposedne."

František Nepil

 

 

                                                                                           

 

  Zelená firma

 

 

 spuštěno 31.5.2016

                                                                       TOPlist

 

 


 

Nadcházející akce konané v DS Mšeno naleznete v sekci  AKTUALITY 

 


ADVENTNÍ KONCERT

 

Dne 2. prosince 2019 se v kostele sv. Martina ve Mšeně uskutečnil adventní koncert, na kterém vystoupila zpěvačka Monika Sommerová, společně se zpěvákem Michalem Bragagnolem, které společně doprovázelo smyčcové kvarteto a klavíristka. Akce byla opravdu hojně navštívena, což přispělo atmosféře tohoto podvečera. Vystupujícím i obecenstvu velmi děkujeme. 

 

 

 

 


 

HANKA KŘÍŽKOVÁ

a

RUDOLF KUBÍK

 

 

V hale DS Mšeno se uskutečnil hudebně zábavný pořad. ve kterém účinkovali Hanka Křížková, herečka a muzikálová zpěvačka, známá z muzikálů Dracula a Mamma Mia či z filmů Andělská tvář a seriálu Svatby v Benátkách a Rudolf Kubík, dvorní textař Hanky Křížkové, známý např. jako filmový čert z pohádky Z pekla štěstí. V pořadu zazněly písně Hanky Křížkové. Akce se uskutečnila v pondělí 18. listopadu 2019 od 14.00 hod.v hale DS Mšeno.

 

 


 

MILOSLAV HARTMAN

 

 

U příležitosti oslav Mezinárodního dne seniorů se uskutečnilo slavnostní odpoledne s hudebním doprovodem pana Miloslava Hartmana. Akce se uskutečnila v náhradním termínu ve čtvrtek 17.10.2019 od 14.00 hod. v hale DS Mšeno. 

 

 


 

SKUPINA BONUS

POSEZENÍ S ČESKOU PÍSNIČKOU

Dne 9. října od 14.00 hod. v hale DS Mšeno proběhlo v rámci akce Týden sociálních služeb hudební vystoupení mělnické skupiny BONUS, jejímž fromntmanem je pan Pavel Pilař, který v našem domově není neznámý. Spolu se svojí pěveckou kolegyní janou přivezli do Mšena klasiku českých písní napříč žánry, mezi které patřily i české duety. 

 


 

URŠULA KLUKOVÁ

A

ŠIMON PEČENKA

 

Dne 7. října 2019 se od 14.00 hod. se v rámci akce Týden sociálních služeb uskutečnila v hale DS Mšeno beseda s herečkou Uršulou Klukovou, kterou doprovázel hudebně pan Šimon Pečenka. Paní Uršula přivezla do našeho domova velmi dobrou náladu a pobavila nás svým vtipným a zároveň moudrým vyprávěním. 

 

 


BESEDA SIMONY BABČÁKOVÉ

 

Ve čtvrtek 12. září 2019 se od 14.00 hod. uskutečnila v hale DS Mšeno beseda s herečkou a moderátorkou paní Simonou Babčákovou.

 

 


Z ALBA KARLA VLACHA

 

Ve středu 4. září 2019 se od 14.00 hod. v prostorách haly DS Mšeno uskutečnil hudební pořad věnovaný tvorbě hudebníka Karla Vlacha. V pořadu účinkovali Pavel Skalický a Dita Rézová, známí jako Duo Pygmalion. 

 

 


COUNTRY FEST KANINA 2019

 

Domov seniorů Mšeno dne 31.8.2019 přijal pozvání na poslední srpnovou neděli na 3. ročník Country festu Kanina. S našimi klienty jsme tuto akci velmi rádi navštívili. Tímto bychom rádi velmi poděkovali organizátorům akce, kteří i v letošním roce uskutečnili festival na podporu naší organizace. Velký dík patří také všem účinkujícím i divákům, kteří dali najevo svou podporu. Součástí akce bylo odhalení speciální dopravní značky, která je symbolicky věnována také seniorům, kteří jako poděkování pro všechny účinkující vyrobili keramické památeční kytary. Pro bližší informace nahlédněte prosím do fotogalerie. 

 

 


II. ZAHRADNÍ SLAVNOST

LETNÍ RECITÁL DITY HOŘÍNKOVÉ

 

V pořadí již druhá zahradní akce se konala v pátek  23. srpna 2019 od 14.00 hod.,   na které vystoupila se svým letním recitálem zpěvačka Dita Hořínková s klavíristou Pavlem Voráčkem a houslistou Petrem Macečkem. Pěveckými hosty byli opět Filip a Viktor Antonio + malé(velké) překvapení v podání třech papoušků ARA, kteří se také postarali o zábavu. Akce byla doplněna o grilování a točené pivo. 

 

 

 


ZAHRADNÍ SLAVNOST

S GRILOVÁNÍM

FRANTIŠEK ČERMÁK

Ve čtvrtek 18. července 2019 se v prostorách zahrady DS Mšeno uskutečnila letošní první zahradní slavnost, na které vystoupil zpěvák pan František Čermák a nabídl nám k poslechu hudbu všech žánrů. Akce byla doplněna o grilování a točené pivo. Všem srdečně děkujeme za hojnou účast. Doufejme, že při dalším zahradním setkání podobným způsobem počasí vydrží. 

 

 


 

KRISTÝNA ŠEBKOVÁ

DIVADLO SLUNEČNICE

 

Ve čtvrtek 11. července 2019 

se uskutečnil hudební pořad brněnského Divadla Slunečnice, které Vám tentokrát představilo zpěvačku s nezapomenutelným hlasem paní Kristýnu Šebkovou, maminku nám dobře známého Kristiána Šebka. Pořad se uskutečnil od 9.30 hod.v hale Domova seniorů Mšeno. Děkujeme všem za Vaši návštěvu a velmi příjemnou atmosféru.

 


 

DUO RUGGIERI

 

 DUO RUGGIERRI, které k nám zavítalo opět se známými hudebními operními áriemi se představilo se svým novým programem v hale DS od 10.00 hod. dne 26. června 2019. 

 

 


Radek TOMÁŠEK - Rangers (Plavci)

 

 Dne 12. června 2019 se v hale DS Mšeno od 14.00 hod. uskutečnilo unikátní vystoupení zakladatele bývalé skupiny Rangers - Plavci pana Radka Tomáška. V pořadu vystoupil jeden z kolegů Radka Tomáška s hudebním doprovodem a zazněly známé melodie kapely i novější hity tohoto zpěváka.

 

 

 


RECITÁL

MONIKY SOMMEROVÉ

 

 

Dne 6. června 2019 se v hale DS Mšeno uskutečnil

od 14.00 hod. letní recitál muzikálové zpěvačky a herečky Moniky Sommerové s pěveckým hostem, která k nám již potřetí zavítala s českými i světovými melodiemi. Všem divákům děkujeme za účast. 

 


 

BOHUŠ MATUŠ 

 

Krásný zážitek a velmi příjemné odpoledne se zpěvákem Bohušem MATUŠEM  se uskutečnilo dne

22. května 2019 od 14.00 hodin v DS Mšeno. V pořadu zazněly populární písně nejen z pera skladatele Karla Svobody. Akce se konala v hale DS Mšeno, kde měli posluchači po skončení programu možnost popovídat si s Bohušem Matušem a poděkovat mu za velmi příjemnný zážitek. 

 

 


 

PEPINO BAND - SVÁTEK MATEK

 

U příležitosti oslav svátku všech maminek a nejen jich se  dne 13. května 2019 od 14.00 hod. udkutečnilo vystoupení kapely-tria PEPINO BAND, které nabídlo program složený převážně z lidovek, světových evergreenů a šlágrů, z autorských skladeb známých z TV Šlágr, ve které tato veselá trojka pravidelně účinkuje. 

 

 


 

PETR KUBEC - TA NAŠE PÍSNIČKA ČESKÁ

 

Dne 9. května 2019 se v hale Domova seniorů uskutečnil komponovaný hudební pořad o historii české lidové hudby. Zavítali jsme do krásných míst naší vlasti a přiblížili jsme si minulost předků . V Zalužanech na potoce, Na břehu Blanice, Jedna ruža, dve ruže a další lidové písně často pomáhaly překlenout i velice težká období našeho národa.

Akce se konala od 14.00 hod. 


 

DECHOVKA DĚDINA

 

V ÚTERÝ 16. DUBNA 2019 si příznivci dechovky přišli na své s odpoledním pořadem s klasickou českou muzikou s kapelou DĚDINA. Pořad se uskutečnil v hale DS Mšeno od 14.00 hod

 

 


FILMOVÉ STŘÍPKY
ŠIMONA PEČENKY
 
V PONDĚLÍ 15. DUBNA 2019 se uskutečnil hudební pořad pana ŠIMONA PEČENKY s názvem FILMOVÉ STŘÍPKY, který je věnován hudbě a písničkám z českých i zahraničních filmů.  Pořad se uskutečnil v hale Domova seniorů Mšeno od 14.00 hodin
 
 

 
PATROLA ŠLAPETO
STAROPRAŽŠTÍ PARDÁLOVÉ
 
V PÁTEK 12. DUBNA 2019 navštívila Domov seniorů Mšeno legendární kapela STAROPRAŽŠTÍ PARDÁLOVÉ spolu s v panem VLADIMÍREM PECHÁČKEM, který se k nám opět s hudbou této kapely vrací. Pořad se uskutečnil v hale DSM
od 14.00 hod

 

 


 

MŠ KATUSICE
 
 VE ČTVRTEK 11. DUBNA 2019 se uskutečnilo oblíbené vystoupení krojovaných dětí z Mateřské školy Katusice, které k nám zavítali s písničkami a přišli tak s námi přivítat jaro a nadcházející VELIKONOCE. Vystoupení se uskutečnilo od 9.30 hod. v hale DS Mšeno. 
 
 

 
VELIKONOČNÍ POŘAD
 
PONDĚLÍ 8. DUBNA 2019 se v hale Domova seniorů Mšeno uskutečnil od 10.00 hod. hudebně zábavný pořad, tématicky laděný s nadcházejícími velikonočními svátky. Pořadem nás slovem i zpěvem provedl muzikant pan JAN VÍZNER se svou pěveckou kolegyní. 
 

 

 

 

DIVADLO SLUNEČNICE BRNO

 

Dne 19. března 2019 se v hale Domova seniorů Mšeno uskutečnil hudební pořad brněnského Divadla Slunečnice, ve kterém zazněly písničky z pera legendárního skladatele Karla Svobody, v podání mladého zpěváka Kristiána Šebka. 

 

 


 

MEZINÁRODNÍ DEN ŽEN

 

 

U příležitosti oslav Mezinárodního dne žen se v pondělí 11. března 2019 od 14.00 hod. uskutečnilo slavnostní odpoledne s hudbou, které se bude konalo v hale domova seniorů. K poslechu zahrál nám již dobře známý pan Miloslav Hartman z Kolína, který k nám opět přivezl českou písničku všech oblíbených žánrů.

 

 


 

Virtuální univerzita třetího věku

pokračuje ve své výuce

letním semestrem.

Zahájení výuky proběhne dne 6. února 2019 v DS Mšeno, a to

 

od   9.00 hod.  Dějiny oděvní kultury

od 10.00 hod.  Křesťanská ikonografie a hagiografie


 

 

 

 

Mnoho štěstí, zdraví, úspěchů, dobrých přátel a pohody v roce 2019 přejeme všem klientům Domova seniorů Mšeno, zaměstnancům, rodiným příslušníkům a blízkým.

 

 

 

 

 

 

ARCHIV AKCÍ 2018

 

ARCHIV AKCÍ 2017

 

ARCHIV AKCÍ 2016

 

ARCHIV AKCÍ 2015

 

ARCHIV AKCÍ 2014

 

 

© WebCzech.cz