Vítáme Vás na stránkách
Domova seniorů Mšeno

kontakt:
Domov seniorů Mšeno, p.o.
Boleslavská 451
277 35 Mšeno
IČO: 86 59 53 51
e-mail: dsmseno@seznam.cz
 

 

Kde nás najdete (mapa)
 

 

 
 

foto

 

Motto :
" Pro všechny je na slunci místa dost, stačí, když si každý jenom trochu poposedne."

František Nepil

 

 

 

                    

 

  Zelená firma

 

 

 spuštěno 31.5.2016

                                                                       TOPlist

 

                      

 

 ŠIMON PEČENKA

HUDEBNÍ POŘAD S PÍSNĚMI MILANA CHLADILA

V pondělí 11. června 2018 se od 14.00 hod. uskuteční v hale domova seniorů hudební pořad, který bude věnován tvorbě Milana Chladila. Písničky bude prezentovat nám již dobře známý zpěvák pan Šimon Pečenka.


 

EVA A VAŠEK

a

MĚLNICKÁ PARTIČKA PAVLA PILAŘE

Dne 10. května 2018 se od 14.00 hod. v prostorách zahrady Domova seniorů Mšeno u příležitosti oslavy Dne matek uskutečnil koncert populární pěvecké dvojice Eva a Vašek, kterou hudebně doprovázela kapela Pavla Pilaře - Mělnická partička. V pořadu zazněly známé hudební hity lidového, dechového i country žánru 50.-70. let. Akce se konala v prostorách zahrady, ze které nás vyhnala bouřka nad Mšenem. Poté se pořad i s diváky přesunul do prostor haly domova seniorů. Hudební pořad měl tak dobrodružnější ráz, což nikoho neodradilo od vystoupení.   

 


DIVADLO SLUNEČNICE

Ve čtvrtek 26.4.2018 se v našem Domově seniorů uskutečnil hudební pořad brněnského divadla Slunečnice. Slovem i zpěvem provázel mladý zpěvák Kristián Šebek, který pravidelně náš domov navštěvuje již několik let. 


MILUŠKA VOBORNÍKOVÁ

Dne 10. dubna 2018 se v hale Domova seniorů Mšeno uskutečnilo přátelské setkání se zpěvačkou a herečkou, dlouholetou členkou divadla Semafor, paní Miluší Voborníkovou. V pořadu zazněly hity Semaforu. Miluška zavzpomínala na Miloslava Šimka a Jiřího Grossmana i na spolupráci s kapelou Apollobeat Petra Spáleného. 


 

PLZEŇSKÝ MLS - VELKÝ PÁTEK

 

Na Velký pátek navštívil Domov seniorů krojovaný lidový soubor s názvem Plzeňský MLS, který se k nám opět vrátil s lidovou tvorbou s písničkami nejen z jejich rodné Plzně. Představili se nám housle, kontrabas, dudy, zpěv. Vystoupení se uskutečnilo dne 30.3.2018

v 15.00 hodin. 


HUDEBNÍ POŘAD S JANEM VÍZNEREM

Dne 21.3.2018 se v prostorách haly Domova seniorů ve Mšeně uskutečnil pořad s jarní tématikou. Slovem i zpěvem provázel  pan Jan Vízner, který pravidelně náš domov navštěvuje již několik let. Společně jsme se tak navnadili na nadcházející jaro. Pořad se uskutečnil od 14.00 hodin.


HUDEBNÍ POŘAD S PETREM KUBCEM

Dne 15.3.2018 se v prostorách haly Domova seniorů ve Mšeně uskutečnil tematicky laděný hudebně zábavný pořad s názvem Velikonoce aneb jaro vítej! Komponovaný pořad o vzniku a zvycích Velikonočních svátků od pohanských dob až dodnes. Bohatý výběr lidových koled, písní i poezie, včetně klasické zpívané a instrumentální hudby. Pořad se uskutečnil od 14.00 hodin.

 


 

MEZINÁRODNÍ DEN ŽEN

 

U příležitosti svátku MDŽ se dne 8.3.2018 uskutečnlo dvouhodinové hudební vystoupení pana Miloslava Hartmana, který nejen ženám zazpíval známé písně z dob nedávno i dávno minulých. Přítomné dámy i pánové si připomněli tento svátek, ženy se potěšily kytičkou a všichni společně utvořili velký takřka pěvecký sbor, kterým doprovodili účinkujícího, pana Miloslava Hartmana. 

 


ČESKOBRATRSKÁ MŠE EVANGELICKÁ

 

V našem domově senioirů mají klienti možnost účastnit se bohoslužeb Českobratrské církve evangelické ve spolupráci s farářem této cíkrve, 

Mgr. Michalem Šimkem. Bohoslužby se konají dvakrát v měsíci (dle plánu činností) v knihovně Domova seniorů Mšeno. 

 

 


 

UNIVERZITA TŘETÍHO VĚKU

Dne 31. ledna 2018 zahájili klienti domova seniorů a studenti-senioři ze Mšena letní semestr virtuální univerzity třetího věku s novými tématy. Tentokrát z oblasti umění a oblasti lékařské vědy. Zahájení semestru předcházela slavnostní

PROMOCE

na půdě Provozně ekonomické fakulty České zemědělské univerzity v Praze, která se spolu s předáním osvědčení o studiu konala dne

16. ledna 2018. Promujícím studentům blahopřejeme a všem přejeme úspěšný nadcházející semestr. 

 


 

DUO RUGGIERI

OPERNĚ TANEČNÍ VYSTOUPENÍ

 

Dne 18. ledna 2018 se v prostorách domova seniorů uskutečnilo vystoupení italského operního pěvce, tenora Giancarla Ruggieri s partnerkou, klasickou baletkou Soňou Ruggieri.

 


 

NOVOROČNÍ KONCERT

 

DIVADLO SLUNEČNICE

 

Opět se na naše pozvání vrátilo do domova seniorů brněnské divadlo Slunečnice s mladým zpěvákem Kristiánem Šebkem s novoročním koncertem, který v dvouhodinovém pořadu představil známé české populární melodie dvacátého století a odstartoval tak hudební programy letošního roku.

 

KDY: pátek 12.1. od 9.00 hod. KDE: v hale Domova seniorů Mšeno

 

 


 

PŘEJEME MNOHO ZDRAVÍ A ŠTĚSTÍ V NOVÉM ROCE VŠEM ZAMĚSTNANCŮM, KLIENTŮM, JEJICH RODINÁM A BLÍZKÝM, PŘÁTELŮM NAŠEHO DOMOVA SENIORŮ

 

 

 

 

 

 

 

ARCHIV AKCÍ 2017

 

ARCHIV AKCÍ 2016

 

ARCHIV AKCÍ 2015

 

ARCHIV AKCÍ 2014

 

© WebCzech.cz