Vítáme Vás na stránkách
Domova seniorů Mšeno

kontakt:
Domov seniorů Mšeno, p.o.
Boleslavská 451
277 35 Mšeno
IČO: 86 59 53 51
e-mail: dsmseno@seznam.cz
 

 

Kde nás najdete (mapa)
 

 

 
 

foto

 

Motto :
" Pro všechny je na slunci místa dost, stačí, když si každý jenom trochu poposedne."

František Nepil

 

 

 

                    

 

  Zelená firma

 

 

 spuštěno 31.5.2016

                                                                       TOPlist

 

 


 

Nadcházející akce konané v DS Mšeno naleznete v sekci  AKTUALITY 

 


 

PEPINO BAND - SVÁTEK MATEK

 

U příležitosti oslav svátku všech maminek a nejen jich se  dne 13. května 2019 od 14.00 hod. udkutečnilo vystoupení kapely-tria PEPINO BAND, které nabídlo program složený převážně z lidovek, světových evergreenů a šlágrů, z autorských skladeb známých z TV Šlágr, ve které tato veselá trojka pravidelně účinkuje. 

 

 


 

PETR KUBEC - TA NAŠE PÍSNIČKA ČESKÁ

 

Dne 9. května 2019 se v hale Domova seniorů uskutečnil komponovaný hudební pořad o historii české lidové hudby. Zavítali jsme do krásných míst naší vlasti a přiblížili jsme si minulost předků . V Zalužanech na potoce, Na břehu Blanice, Jedna ruža, dve ruže a další lidové písně často pomáhaly překlenout i velice težká období našeho národa.

Akce se konala od 14.00 hod. 


 

DECHOVKA DĚDINA

 

V ÚTERÝ 16. DUBNA 2019 si příznivci dechovky přišli na své s odpoledním pořadem s klasickou českou muzikou s kapelou DĚDINA. Pořad se uskutečnil v hale DS Mšeno od 14.00 hod

 

 


FILMOVÉ STŘÍPKY
ŠIMONA PEČENKY
 
V PONDĚLÍ 15. DUBNA 2019 se uskutečnil hudební pořad pana ŠIMONA PEČENKY s názvem FILMOVÉ STŘÍPKY, který je věnován hudbě a písničkám z českých i zahraničních filmů.  Pořad se uskutečnil v hale Domova seniorů Mšeno od 14.00 hodin
 
 

 
PATROLA ŠLAPETO
STAROPRAŽŠTÍ PARDÁLOVÉ
 
V PÁTEK 12. DUBNA 2019 navštívila Domov seniorů Mšeno legendární kapela STAROPRAŽŠTÍ PARDÁLOVÉ spolu s v panem VLADIMÍREM PECHÁČKEM, který se k nám opět s hudbou této kapely vrací. Pořad se uskutečnil v hale DSM
od 14.00 hod

 

 


 

MŠ KATUSICE
 
 VE ČTVRTEK 11. DUBNA 2019 se uskutečnilo oblíbené vystoupení krojovaných dětí z Mateřské školy Katusice, které k nám zavítali s písničkami a přišli tak s námi přivítat jaro a nadcházející VELIKONOCE. Vystoupení se uskutečnilo od 9.30 hod. v hale DS Mšeno. 
 
 

 
VELIKONOČNÍ POŘAD
 
PONDĚLÍ 8. DUBNA 2019 se v hale Domova seniorů Mšeno uskutečnil od 10.00 hod. hudebně zábavný pořad, tématicky laděný s nadcházejícími velikonočními svátky. Pořadem nás slovem i zpěvem provedl muzikant pan JAN VÍZNER se svou pěveckou kolegyní. 
 

 

 

 

DIVADLO SLUNEČNICE BRNO

 

Dne 19. března 2019 se v hale Domova seniorů Mšeno uskutečnil hudební pořad brněnského Divadla Slunečnice, ve kterém zazněly písničky z pera legendárního skladatele Karla Svobody, v podání mladého zpěváka Kristiána Šebka. 

 

 


 

MEZINÁRODNÍ DEN ŽEN

 

 

U příležitosti oslav Mezinárodního dne žen se v pondělí 11. března 2019 od 14.00 hod. uskutečnilo slavnostní odpoledne s hudbou, které se bude konalo v hale domova seniorů. K poslechu zahrál nám již dobře známý pan Miloslav Hartman z Kolína, který k nám opět přivezl českou písničku všech oblíbených žánrů.

 

 


 

Virtuální univerzita třetího věku

pokračuje ve své výuce

letním semestrem.

Zahájení výuky proběhne dne 6. února 2019 v DS Mšeno, a to

 

od   9.00 hod.  Dějiny oděvní kultury

od 10.00 hod.  Křesťanská ikonografie a hagiografie


 

 

 

 

Mnoho štěstí, zdraví, úspěchů, dobrých přátel a pohody v roce 2019 přejeme všem klientům Domova seniorů Mšeno, zaměstnancům, rodiným příslušníkům a blízkým.

 

 

 

 

 

 

ARCHIV AKCÍ 2018

 

ARCHIV AKCÍ 2017

 

ARCHIV AKCÍ 2016

 

ARCHIV AKCÍ 2015

 

ARCHIV AKCÍ 2014

 

 

© WebCzech.cz