Vítáme Vás na stránkách
Domova seniorů Mšeno

kontakt:
Domov seniorů Mšeno, p.o.
Boleslavská 451
277 35 Mšeno
IČO: 86 59 53 51
e-mail: dsmseno@seznam.cz
 

 

Kde nás najdete (mapa)
 

 

 
 

foto

 

Motto :
" Pro všechny je na slunci místa dost, stačí, když si každý jenom trochu poposedne."

František Nepil

 

 

 

                    

 

  Zelená firma

 

 

 spuštěno 31.5.2016

                                                                       TOPlist

 

 

 


JAN ROSÁK

a

ŠIMON PEČENKA

Ve středu 15. sprna 2018 se od 14.00 hod. v hale Domova seniorů Mšeno uskuteční beseda s legendárním moderátorem panem Janem Rosákem, kterého svým nezapomenutelným zpěvem doprovodí pan Šimon Pečenka.

       


RECITÁL DITY HOŘÍNKOVÉ

Srdečně tímto zveme diváky všech věkových kategorií na hudební pořad, který se bude konat v úterý 28. srpna 2018 od 14.00 hod. v prostorách zahrady Domova seniorů Mšeno. recitál zpěvačky Dity Hořínkové, která sama se nazývá již přítelem našeho domova, pěvecky doplní její synové Filip a Viktor Antonio a neteř Kateřina Jechová. Pořad bude hudebně doprovázet klavírista Pavel Mareček a houslista Pavel Voráček.

Akce bude doplněna o grilování a točené pivo. 

 

 


MUZIKÁL VE MŠENĚ 

Monika Sommerová - Fantom opery, Matahari, Nabucco, Rigoleto

Michal Bragagnolo - Fantom opery, Romeo a Julie, Ples upírů, Bídníci

Míša Nosková - Děti ráje, Ples upírů, Mamma Mia, Sněhová královna

Speciální hudební pořad MUZIKÁL VE MŠENĚ, který se konal ve čtvrtek       26. července 2018 od 14.00 hod. v prostorách zahrady Domova seniorů Mšeno měl velký úspěch a byl hojně navštíven. Klienti i návštěvníci si během zahradní slavnosti mohli vychutnat grilované maso a pochutnat si na točeném pivu. Účinkujícím se v našem kraji, potažmo Domově seniorů velice líbilo, vystoupení si dle jejich slov velice užili a rádi se do našeho domova v budoucnu vrátí s dalším pořadem.


VYHLÁŠENÍ SOUTEŽE ŠIKOVNÉ RUCE SENIORŮ 2018

Již po osmé pořádá Domov seniorů Mšeno soutěž Šikovné ruce seniorů pro všechny tvořivé ze Mšena a okolí. Cílem této soutěže je podpora seniorů v kreativitě a soutěživosti a smysluplné využití volného času. Do této soutěže mohou své výrobky vystavit obyvatelé Domova seniorů Mšeno i obyvatelé ze Mšena a okolí. Do soutěže mohou být přihlášeny autorské výrobky, které senioři vytvoří dle vlastní fantazie a zájmů z různých druhů materiálů a vypracované rozličnými technikami. Například vyšívané obrázky, háčkované dečky a ubrusy, praktické výrobky ze dřeva, nápadité dekorace z papíru i dalších materiálů nebo textilní doplňky do dětských pokojíčků, techniky pletení nebo výrobky ze dřeva, kovu, hlíny, papíru, skla nebo suchých květin a plodů, apod.  Práce účastníků soutěže budou prezentovány na výstavě ve vstupním prostoru Domova seniorů Mšeno, která se uskuteční ve dnech 27. 6. – 20. 7. 2018.  Soutěžní výrobky spolu s přihláškou je nutno odevzdat do DSM ve dnech 4. 6. – 25. 6. 2018 v době od 8:00 do 15:00 hod. Tiskopis souhlasu autora obdržíte u pracovnice DSM, která bude výrobky do soutěže přebírat. Po ukončení výstavy si každý soutěžící své práce převezme v pondělí dne 23. 7. 2018 v době od 8:00 do 15:00 hod. Vyhodnocení soutěžní výstavy se uskuteční v rámci hudebního odpoledne s kapelou Bonus Pavla Pilaře, a to dne 17.7.2018 od 14.00 hod. v hale Domova seniorů Mšeno.

 

Těšíme se na prezentaci Vašeho volného času.

 

SKUPINA BONUS Pavla Pilaře

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ SOUTĚŽE

V úterý 17. července 2018 se v prostorách haly Domova seniorů Mšeno uskutečnílo hudební vystoupení mělnické skupiny BONUS Pavla Pilaře, které doprovázelo slavnostní vyhlášení výsledků VIII. ročníku soutěže ŠIKOVNÉ RUCE SENIORŮ. Všem účastníkům soutěže děkujeme za prezentaci jejich výrobků a výhercům tímto GRATULUJEME!!


ŠIMON PEČENKA

HUDEBNÍ POŘAD S PÍSNĚMI MILANA CHLADILA

Ve středu 11. července 2018 se od 14.00 hod. uskutečnil v hale domova seniorů hudební pořad, který byl věnován tvorbě Milana Chladila. Písničky prezentoval nám již dobře známý zpěvák pan Šimon Pečenka.


DUO RUGGIERI

Dne 20. června 2018 zavítalo do domova seniorů naše oblíbené operně - baletní DUO RUGGIERI, ve kterém, v doprovodu baletního vystoupení, zazněly známé operní árie, a to nejen v italském jazyce. 


EVA A VAŠEK

a

MĚLNICKÁ PARTIČKA PAVLA PILAŘE

Dne 10. května 2018 se od 14.00 hod. v prostorách zahrady Domova seniorů Mšeno u příležitosti oslavy Dne matek uskutečnil koncert populární pěvecké dvojice Eva a Vašek, kterou hudebně doprovázela kapela Pavla Pilaře - Mělnická partička. V pořadu zazněly známé hudební hity lidového, dechového i country žánru 50.-70. let. Akce se konala v prostorách zahrady, ze které nás vyhnala bouřka nad Mšenem. Poté se pořad i s diváky přesunul do prostor haly domova seniorů. Hudební pořad měl tak dobrodružnější ráz, což nikoho neodradilo od vystoupení.   

 


DIVADLO SLUNEČNICE

Ve čtvrtek 26.4.2018 se v našem Domově seniorů uskutečnil hudební pořad brněnského divadla Slunečnice. Slovem i zpěvem provázel mladý zpěvák Kristián Šebek, který pravidelně náš domov navštěvuje již několik let. 


MILUŠKA VOBORNÍKOVÁ

Dne 10. dubna 2018 se v hale Domova seniorů Mšeno uskutečnilo přátelské setkání se zpěvačkou a herečkou, dlouholetou členkou divadla Semafor, paní Miluší Voborníkovou. V pořadu zazněly hity Semaforu. Miluška zavzpomínala na Miloslava Šimka a Jiřího Grossmana i na spolupráci s kapelou Apollobeat Petra Spáleného. 


 

PLZEŇSKÝ MLS - VELKÝ PÁTEK

 

Na Velký pátek navštívil Domov seniorů krojovaný lidový soubor s názvem Plzeňský MLS, který se k nám opět vrátil s lidovou tvorbou s písničkami nejen z jejich rodné Plzně. Představili se nám housle, kontrabas, dudy, zpěv. Vystoupení se uskutečnilo dne 30.3.2018

v 15.00 hodin. 


HUDEBNÍ POŘAD S JANEM VÍZNEREM

Dne 21.3.2018 se v prostorách haly Domova seniorů ve Mšeně uskutečnil pořad s jarní tématikou. Slovem i zpěvem provázel  pan Jan Vízner, který pravidelně náš domov navštěvuje již několik let. Společně jsme se tak navnadili na nadcházející jaro. Pořad se uskutečnil od 14.00 hodin.


HUDEBNÍ POŘAD S PETREM KUBCEM

Dne 15.3.2018 se v prostorách haly Domova seniorů ve Mšeně uskutečnil tematicky laděný hudebně zábavný pořad s názvem Velikonoce aneb jaro vítej! Komponovaný pořad o vzniku a zvycích Velikonočních svátků od pohanských dob až dodnes. Bohatý výběr lidových koled, písní i poezie, včetně klasické zpívané a instrumentální hudby. Pořad se uskutečnil od 14.00 hodin.

 


 

MEZINÁRODNÍ DEN ŽEN

 

U příležitosti svátku MDŽ se dne 8.3.2018 uskutečnlo dvouhodinové hudební vystoupení pana Miloslava Hartmana, který nejen ženám zazpíval známé písně z dob nedávno i dávno minulých. Přítomné dámy i pánové si připomněli tento svátek, ženy se potěšily kytičkou a všichni společně utvořili velký takřka pěvecký sbor, kterým doprovodili účinkujícího, pana Miloslava Hartmana. 

 


ČESKOBRATRSKÁ MŠE EVANGELICKÁ

 

V našem domově senioirů mají klienti možnost účastnit se bohoslužeb Českobratrské církve evangelické ve spolupráci s farářem této cíkrve, 

Mgr. Michalem Šimkem. Bohoslužby se konají dvakrát v měsíci (dle plánu činností) v knihovně Domova seniorů Mšeno. 

 

 


 

UNIVERZITA TŘETÍHO VĚKU

Dne 31. ledna 2018 zahájili klienti domova seniorů a studenti-senioři ze Mšena letní semestr virtuální univerzity třetího věku s novými tématy. Tentokrát z oblasti umění a oblasti lékařské vědy. Zahájení semestru předcházela slavnostní

PROMOCE

na půdě Provozně ekonomické fakulty České zemědělské univerzity v Praze, která se spolu s předáním osvědčení o studiu konala dne

16. ledna 2018. Promujícím studentům blahopřejeme a všem přejeme úspěšný nadcházející semestr. 

 


 

DUO RUGGIERI

OPERNĚ TANEČNÍ VYSTOUPENÍ

 

Dne 18. ledna 2018 se v prostorách domova seniorů uskutečnilo vystoupení italského operního pěvce, tenora Giancarla Ruggieri s partnerkou, klasickou baletkou Soňou Ruggieri.

 


 

NOVOROČNÍ KONCERT

 

DIVADLO SLUNEČNICE

 

Opět se na naše pozvání vrátilo do domova seniorů brněnské divadlo Slunečnice s mladým zpěvákem Kristiánem Šebkem s novoročním koncertem, který v dvouhodinovém pořadu představil známé české populární melodie dvacátého století a odstartoval tak hudební programy letošního roku.

 

KDY: pátek 12.1. od 9.00 hod. KDE: v hale Domova seniorů Mšeno

 

 


 

PŘEJEME MNOHO ZDRAVÍ A ŠTĚSTÍ V NOVÉM ROCE VŠEM ZAMĚSTNANCŮM, KLIENTŮM, JEJICH RODINÁM A BLÍZKÝM, PŘÁTELŮM NAŠEHO DOMOVA SENIORŮ

 

 

 

 

 

 

 

ARCHIV AKCÍ 2017

 

ARCHIV AKCÍ 2016

 

ARCHIV AKCÍ 2015

 

ARCHIV AKCÍ 2014

 

© WebCzech.cz