Vítáme Vás na stránkách
Domova seniorů Mšeno 

kontakt:
Domov seniorů Mšeno, p.o.
Boleslavská 451
277 35 Mšeno
IČO: 86 59 53 51
e-mail: dsmseno@seznam.cz
 

 

Kde nás najdete (mapa)
 

 

 
 

foto

 

Motto :
" Pro všechny je na slunci místa dost, stačí, když si každý jenom trochu poposedne."

František Nepil

 

 

                                                                                           

 

  Zelená firma

 

 

 spuštěno 31.5.2016

                                                                       TOPlist

 


 

VÁNOČNÍ PROGRAM V DS MŠENO

 


 

DIVADLO SLUNEČNICE

VÁNOČNÍ KONCERT

V pondělí 9. prosince 2019 se uskuteční v hale Domova seniorů Mšeno od 9.45 hod. dopolední koncert brněnského Divadla Slunečnice, které k nám opět zavítá prostřednictvím mladého zpěváka Kristiána Šebka se svou pěveckou kolegyní. 

 


 

PŘEDVÁNOČNÍ ODPOLEDNE 

SE STUDENTY

 

V úterý 10. prosince 2019 zavítají tradičně do DS Mšeno studenti Střední školy z Horek nad Jizerou, a to se svým vánočním pořadem. Akce se usktueční v hale Domova seniorů od 14.00 hod. Všichni jste srdečně zváni.


DUO BURDYCHOVI

 

Ve středu 11. prosince 2019 se usktučení komorně laděný vánoční koncert manželů Burdychových, ve kterém zazní české i světové skladby vážné hudby, upravené pro housle a klavír. Akce se uskuteční od 14.00 hod. v hale Domova seniorů Mšeno. Všichni jste srdečně zváni.

 

 

 


MUSICA FESTIVA

V pondělí 16. prosince 2019 se uskuteční vánoční koncert komorního seskupení Musica Festiva, které nám společně s živou hudbou nabídnou árie v podání operní pěvkyně. Akce se uskuteční v hale Domova seniorů Mšeno od 10.00 hod

 

 


VÁNOČNÍ JARMARK ZUŠ MŠENO

S KONCERTEM

Ve středu 18. prosince 2019 se uskuteční celodenní akce v Domově seniorů Mšeno. V čase od 10.00 hod. bude v hale DS Mšeno otevřen vánoční prodejní jarmark, kde bude možno zakoupit tradiční ruční ozdoby a vánoční dekorace. Od 14.00 hod. bude navazovat akce vánočním koncertem ZUŠ Mšeno, která vyústí v 15.30 hod. vystoupením dětského sboru. 

 

 

 

© WebCzech.cz